Silver partner
8
Років досвіду
1
Верифікована рекомендація
5
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
1
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
4786
Останній візит на сайт
вчора
Обожнюю свою роботу. Це моє покликання.
У продажах 10 років.
Величезне задоволення отримую від щасливих клієнтів, власників нерухомості та радості їхніх сімей.
Виконую свою роботу якісно та у строки.
Я буду дуже радий допомогти вам у продажу чи купівлі квартир, будинків, комерційної нерухомості, готового бізнесу чи земельних ділянок.
Я за якість угоди!
З повагою Дмитрієв Сергій

Продаж квартир (1)

  • 65 900 $
    1 648 $/м²

    Тираспольська вул., 52-А

    1 кімната
    40 / 17 / 12 м²
    поверх 10 з 16
    2021 рік побудови
    вчора
    Продаж 1к квартири з панорамним видом [телефон приховано] 64900$ Без комісії для покупця Право власності більше 3х років немає податків Квартира площею 40м² 10й поверх з 16ти Сучасний житловий комплекс від надійного забудовника МЖК Оболонь ЖК Місто Квітів Квартира не кутова, з неймовірним видом, світла та простора — ідеальна основа для створення стильного житла Подарунок для покупця готовий дизайн-проект квартири Про квартиру: виконана якісна стяжка підлоги та штукатурка стін лічильники на воду електронний лічильник на опалення батареї з терморегуляторами — контроль температури та економія решітка під кондиціонер тепла квартира з приємною та позитивною енергетикою оптимальне планування...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.